Darbiečiai kviečiasi užsienio reikalų ir energetikos ministrus: kalbės atominių elektrinių klausimu

| 0 comments

Antradienį, rugpjūčio 16 d., 13.30 val. Seimo Darbo partijos frakcija aptarti Ignalinos atominės elektrinės uždarymo bei Astravo atominės elektrinės statybos klausimų kviečiasi užsienio reikalų ministrą Liną Linkevičių bei energetikos ministrą Roką Masiulį.
„Su ministrais  norime aptarti Ignalinos atominės elektrinės uždarymo perspektyvas. Akylai stebėdami situaciją matome, kad kol kas pinigų gali užtekti tik reaktorių išardymui, o visiems kitiems išmontavimo darbams lėšų nėra. Tad svarbiausias ministrams pateiktas klausimas bus ar nuo 2020 m. pavyks surasti pinigų Ignalinos atominės elektrinės uždarymo darbams pabaigti“, – sako Seimo Darbo partijos frakcijos seniūnas Kęstutis Daukšys.

Susitikimo metu taip pat bus aptartas šalia Lietuvos statomos Astravo atominės elektrinės saugumo klausimas.

„Lietuvos žmonės nerimauja – Astravo atominės elektrinės statybvietėje darbai tiesiog verda ir nepanašu, kad jie vyktų sklandžiai. Jau teko išgirsti apie ten įvykusius pavojingus incidentus. Todėl ministrų pirmiausia klausime, ar yra galimybių, kad Astravo atominės elektrinės statybos būtų sustabdytos, o jeigu tokių šansų nėra, kokių priemonių bus imtasi, kad Lietuvos pašonėje dygstantis atominis milžinas būtų saugus. Privalome imtis visų priemonių, kad apsisaugotume nuo galimos katastrofos“, – sako Seimo Darbo partijos frakcijos seniūnas Kęstutis Daukšys.

Parašykite komentarą

Required fields are marked *.