V. Mazuronis: „Dėl pasitraukimo iš pareigų turi spręsti pats J. Milius arba Premjeras“

| 0 comments

Vis labiau įsibėgėjantis bendrovės „Judex“ viešas tyrimas tikrai nepridės daugiau pasitikėjimo eksportuojamais žemės ūkio produktais bei jų gaminiais, o galimai padarys didžiulį nuostolį visam Lietuvos žemės ūkiui, mano Darbo partijos pirmininkas Valentinas Mazuronis.

„Esu įsitikinęs, jog tokie tyrimai neturėtų būti daromi viešojoje erdvėje. Tačiau nepaisant to, situacija, kuri susidarė šios bylos tyrimo nagrinėjime, mano nuomone, rodo akivaizdų faktą, jog esant tokiai atmosferai, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vadovui Jonui Miliui vadovauti šiai institucijai būtų be galo sunku, neatsižvelgiant į tai, ar jis bus pripažintas kaltu, ar išteisintas. Todėl manau, kad teisingiausias žingsnis šiandien jam būtų pasitraukti iš užimamų pareigų“, – sako V. Mazuronis.

Pasak Darbo partijos pirmininko, gaila, jog socialdemokratų deleguotas sveikatos apsaugos ministras darosi iš to viešųjų ryšių akciją, o Premjeras žaidžia priešrinkiminius žaidimus bei sprendimo priėmimą dėl J. Miliaus užimamų pareigų mėto kaip karštą bulvę: tai į vieną, tai į kitą pusę.

„Susidaro toks įspūdis, kad nei Premjeras, nei Vyriausybė nenori prisiimti atsakomybės bei nuspręsti, ar J. Milius yra tinkamas toliau eiti šias pareigas, ar ne. Primenu, kad Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba yra tiesiogiai pavaldi Vyriausybei ir Premjerui A. Butkevičiui. Todėl sprendimą dėl pasitraukimo iš pareigų turėtų priimti arba pats Jonas Milius, arba Premjeras Algirdas Butkevičius, nes jis tiesiogiai atsakingas už šio vadovo paskyrimą ar atleidimą“, – teigia V. Mazuronis.

Parašykite komentarą

Required fields are marked *.